Asus - VK228H 21.5
| Panel Boyutu | Geniş ekran 21.5"(54.6cm) 16:9 |
|---|---|
| Gerçek Çözünürlük | 1920x1080 |
| Piksel Değeri | 0.248mm |
| Parlaklık(Max) | 250 cd/㎡ |
| ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) | 80000000:1 |
| Görüş Açısı (CR≧10) | 170°(H)/160°(V) |
| Tepki Süresi | 5ms |
| Ekran Renk Sayısı | 16.7M |
| SPLENDID Video Sunum Modları | 6 Mod |
| SPLENDID Video Sunum Modları | 3 Mod |
| Renk Sıcaklığı Seçimi | 4 Mod |
| QuickFit Modları | Mektup, Kılavuz Hizalama, Fotoğraf |
| Yerleşik Web Kamerası | 1 Megapiksel |
| HDCP Desteği | Var |
| Stereo Hoparlörler | 1W x 2 Stereo RMS |
| Sinyal Giriş | HDMI , D-Sub, DVI-D |
| PC Ses Girişi | 3.5mm Mini-Jack |
| AV Ses Çıkışı | 1.3 |
| Kulaklık jack | 3.5mm Mini-Jack |
| USB Port | 1 x upstream |
| Analog Sinyal Frekansı | 30~82 KHz(H)/ 50~76 Hz(V) |
| Dijital Sinyal Frekansı | 30~82 KHz(H)/ 50~76 Hz(V) |
| Güç Tüketimi | < 25W |
| Güç Tasarrufu Modu | < 0.5W |
| Güç Kapalı Modu | < 0.5W |
| Tilt | +20°~-5° |
| VESA Duvara Monte | 100x100mm |
| Stant dahil boyutlar(GxYxD) | 514.1x387.22x200.6 mm |
| Stant hariç boyutlar (GxYxD) | 514.1x387.22x48.4mm |
| Kutu Boyutları(GxYxD) | 566x443x130mm |
| Net Ağırlık | 3.1kg |
| Brüt Ağırlık | 5.8kg |
| Aksesuarlar | DVI Kablosu, VGA Kablosu, Ses Kablosu, Güç Kablosu, USB Kablosu, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Destek CD'si, Garanti Kartı |
| Yönetmelik Onayı | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, EPEAT (Gold) by region , ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, RoHS, TCO5.2, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7, Windows Vista) |
| Garanti | 3 Yıl |