Bullwark - BLW-300T 1 Kanal 720P/1080P Twisted Pair Video İletim Sistemi
| Video Giriş | 1 Kanal BNC |
|---|---|
| Kablo | Twisted Pair CAT 5 |
| Bant Genişliği | 50Hz ~ 60MHz ( -3dB ) |
| İletim Mesafesi | HD-AHD: 300M, HD-TVI: 300M |
| ESD Koruma | 30 KV(Air),15 KV (Contact) ; IEC 61000-4-2 uyumlu |
| Yıldırım Koruması | 2A (8/20µs) ; IEC 61000-4-5 uyumlu |
| Ani Akım Davranışlarına Karşı Koruma | < 1 nS |
| Çalışma sıcaklığı | Çalışma: 0 - 55°C, Depolama: -20 - 85°C, Nem: 95% |
| Boyutlar | 14.5 × 49.5 × 15.5 |
| Ağırlık | 18g |