Bullwark BLW-IBM4300-WE 4 MP 2.7-13.5mm Motorize Lens H.265+ 50m e-PoE Bullet Akıllı Bullet Kamera
Yeni Nesil ePoE Teknolojisi ile Uzun Mesafeli PoE İletimi

Her Açıdan Güvenilir Bir Sistem
Sahip olduğu bir çok gelişmiş ve yenilikçi özellik sayesinde daha güvenilir ve kullanımı çok daha kolay.
4 MP Çözünürlük
4 megapiksel yüksek çözünürlük ile istediğiniz tüm detaylara hakim olun.
H.265+ Sıkıştırma
Üstün sıkıştırma teknolojisi ile en kaliteli görüntüler çok daha az disk alanı ve bant genişliği kaplar.
Triple Stream
Ana akış, alt akış ve mobil akış ile kayıt, canlı izleme ve mobilde optimum kaliteyi ve hızı yakalayın.
Gece Görüş
50 metre gece görüş performansı sayesinde karanlıkta bile gözünüzden hiç bir şey kaçmaz.
Akıllı Video Analizler ile Akıllı Bir Gözetim
Akıllı Analizleri istediğiniz kanallara tanımlayın ve analiz sonuçlarına göre farklı aksiyonlar planlayın.

Sanal Sınır
Dilediğiniz kanal üzerinde farklı sanal sınırlar oluşturun. Tek ve çift yönlü olarak geçişleri denetleyin.
Yasak Bölge
Belirlediğiniz geometrik alan içerisine yapılacak giriş veya çıkışları bu analiz ile takip altına alın.
Kayıp Nesne
Önemli nesnelerinizi akıllı video analiz ile koruma altına alın. Alınması durumlarından anında haberdar olun.
Yüz Algılama
Belirlediğiniz bölgelerde yüzleri kayıt altına alın. Daha sonra, şüpheli durumlarda ihtiyacınız olan kişiyi yüzü ile arama yapın.
Hareket Algılama
Görüntü üzerinde hareket alanlarını seçin ve yalnızca hareket durumunda kayıt başlatın.
Yabancı Nesne
Risk taşıyan bölgelerde bırakılması durumunda tehlike yaratacak yabancı nesneleri takip edin.
Video Sabotaj
Kameraların görüntü almasını engellemek isteyen kötü niyetli insanları anında tespit edin. Görüntüsü siyaha düşen kameraları anında öğrenin.
Video Kaybı
Kameraların, kayıt cihazınız ile bağlantısı kesilirse anında haberdar olun. Dilerseniz, bu senaryolara göre istediğiniz aksiyonu planlayın.
Sahne Değişimi
Kameraların açısı değiştiği anda durum bilgisini alın. İstenmeyen müdahalelere karşı her zaman hazırlıklı olun.
Gelişmiş Özellikler
Özenle tasarlanan ve hayatınızı kolaylaştırıp güvenliğinizi üst düzeye çıkaracak detaylarla tanışın.
Çevre Dostu
Düşük güç tüketimi ve uzun mesafede daha düşük switch maliyeti ile çevre dostu özelliklere sahiptir.
True WDR
Görüntü üzerindeki aydınlık ve karanlık alanları eşitleyen True WDR teknolojisi ile tüm görüntüler eşit derecede aydınlanır.
ROI
Belirlediğiniz alanları yüksek, diğer alanları düşük çözünürlükle kaydetmenizi sağlayan ROI özelliği ile disk alanından ve bant genişliğinden tasarruf edin.
NAS Kayıt
Görüntüleri, aynı anda hem kayıt cihazına, hem de NAS sunucusuna aktarma özelliği sayesinde görüntülerinizi güvende tutun.
Multicast
Yalnızca bir yayın için ayrılmış bant genişliğini kullanarak aynı anda 20 Web arayüzü bağlantısına yayın yapma özelliği sunar.
Gizlilik Maskeleme
Görüntülenmesini istemediğiniz alanları kapatarak gizliliği sağlayın.
SD Kart
Dahili SD Kart yuvası ile görüntülerinizi kamera üzerine de kaydedebilir, ANR özelliği için yedek kayıtlar alabilirsiniz.
Smart IR
Akıllı aydınlatma özelliği sayesinde değişen çevre koşulları için en iyi aydınlatmayı sunar.
IP67
Toz ve su koruması sağlayan IP67 standardı ile zorlu koşullarda bile güvenle çalışır.
RTSP
Sahip olduğu RTSP protokolü ile dilediğiniz medya araçlarından kamera görüntüsüne erişebilirsiniz.
Dahili PoE
Dahili PoE ile güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır. Böylece sizi ilave iş yükünden kurtarır.
Onvif
Onvif protokolünü destekleyen ürün aileleri ile birlikte çalışabilir.
Alarm
Alarm Giriş ve Çıkışlarını kullanarak farklı senaryolarda isteğiniz aksiyonları alın.
Ses
Ses Giriş ve Çıkışlarını kullanarak görüntünün yanında ortam seslerine de hakim olun.
IK10-Vandal Proof
IK-10 Vandal Proof standardına sahip kameralar, kötü niyetli kişilerin darbelerine
karşı korumalıdır.
Analog Video Çıkış
Bullwark Quantum IP kameralar, spot görüntü alabilmeniz için Analog video çıkışına (CVBS out) sahiptir.
| Görüntü Sensörü | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| e-PoE Desteği | Var |
| Lens | 2,7-13,5mm Motorize (5x Optik Zoom) |
| IR Çalışma Mesafesi | 50m (Smart IR) 4 adet Array LED |
| Çözünürlük | 4MP (2688x1520 / 2560x1440) |
| Video Sıkıştırma | H.265+, H.265 / H.264+, H.264 |
| Minimum Aydınlatma | 0.03LUX/F1.4 (Renkli, 1/3s, 30IRE), 0.3LUX/F1.4 (Renkli, 1/30s, 30IRE), 0 LUX/F1.4 (IR Açık), 0.02LUX/F1.2 (Renkli, 1/3s, 30IRE), 0 LUX/F1.2 (IR Açık) |
| Day&Night Modu | Otomatik(ICR) / Renkli / S/B |
| Shutter Hızı | Otomatik/Manuel, 1/3(4)~1/100000s |
| Video Bit Rate | 14K ~ 6144 Kbps (H.265) / 24K ~ 10240 Kbps (H.264) |
| Ses Sıkıştırma | G.711a / G.711Mu / AAC / G.726 |
| Görüş Açısı | Yatay: 100°~35°, Dikey: 54°~20° |
| Dijital Zoom | 16x |
| RAM/ROM | 512M/32M |
| S/N Oranı | Min. 50 dB |
| Video Analiz | Yüz Algılama, Sanal Sınır, Bölge İhlal, Yabancı Nesne, Kayıp Nesne, Hareket Algılama, Video Kaybı, Kamera Sabotaj |
| Frame Rate | Triple Stream; Ana Akış: 4MP (1 ~ 25/30fps), Alt Akış: D1 (1 ~ 25/30fps), Mobil Akış: 720P (1 ~ 25/0fps) |
| Resim Ayarları | TrueWDR(120dB), BLC, HLC, ROI, 3DNR, AWB, AGC, Gizlilik Maskeleme (4 Alana Kadar), Parlaklık, Kontrast, Saturasyon, Renk, Keskinlik, Flip, Mirror, Koridor Modları |
| Desteklenen Protokoller | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour 802.1x Multicast ICMP, IGMP, SNMP, Onvif, PSIA, CGI |
| Sistem Uyumlulukları | Onvif, PSIA, CGI |
| Yayın Türü | Unicast (10 Kullanıcı) / Multicast (20 Kullanıcı) |
| Mobil İzleme | Bullwark Quantum (iPhone, Android) |
| Ethernet | 1x RJ45 10M/100M |
| Lokal Depolama | SD Kart (Maks. 128GB) |
| Harici Depolama | NAS |
| Alarm Giriş/Çıkış | 2 Giriş / 1 Çıkış |
| Ses Giriş/Çıkış | 1 Giriş / 1 Çıkış |
| Analog Video Çıkışı | 1 Port |
| Reset Butonu | Var |
| Port | Yok |
| Besleme Gerilimi | DC12V, PoE (802.3af) |
| Gerilim Koruma | ±30% Giriş Voltaj Koruma, 4 KV Yıldırım Koruma |
| Güç Tüketimi | <11.5W |
| Koruma Sınıfı | IP67, IK10 |
| Çalışma Isısı / Nem | -30 ~ +60°C / <95% RH |
| Ölçüler | 273.2mm X 95mm X 95mm |
| Ağırlık | 1.11Kg |