Bullwark - BLW-WM1150-MC Manyetik Kontak Airfly 150mt Kablosuz IoT Manyetik Kontak
| Kablosuz Çalışma Frekansı | 433 Mhz |
|---|---|
| Verici Gücü | 10dBm |
| Kablosuz Çalışma Mesafesi | Açık Alanda 150m |
| Çalışma Gerilimi | 1xCR123A Pil, 3V 50mA |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Çalışma Isısı / Nem | -10℃~50℃, <95% RH |
| Boyutlar | 84*39*22mm, 100g |
| Dahili Tamper Switch | Var |
| Muhafaza Malzemesi | ABS Plastik |