Bullwark - BLW-WM1150-PRC Perde Dedektör Airfly 150mt Kablosuz IoT Kablosuz Perde Dedektör
| Kablosuz Çalışma Frekansı | 433 Mhz |
|---|---|
| Algılama | Pasif İnfrared |
| Algılama alanı | 12m×12m, 90° |
| Verici Gücü | 10dBm |
| Kablosuz Çalışma Mesafesi | Açık Alanda 150m |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Çalışma Isısı / Nem | -10℃~50℃, <95% RH |
| Boyutlar | 99mmx52mmx35mm / 100 g |
| Dahili Tamper Switch | Var |
| Hassasiyet | 2 Kademe |
| Çalışma Gerilimi | 1xCR123A Pil, 3V 50mA |
| Muhafaza Malzemesi | ABS Plastik |