Bullwark - BLW-WM1200-PBT Panik Butonu Airfly 150mt Kablosuz IoT Kablosuz Panik Butonu
| Kablosuz Çalışma Frekansı | 433 Mhz |
|---|---|
| Verici Gücü | 10dBm |
| Kablosuz Çalışma Mesafesi | Açık Alanda 200m, Kapalı alanda 30m |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Çalışma Isısı / Nem | -10℃~55℃, <95% RH |
| Boyutlar | 42mmx43.8mmx13mm / 50 g |
| Çalışma Gerilimi | 1xCR2450 Pil, 3.3V |
| Muhafaza Malzemesi | ABS Plastik |