Bullwark - BLW-WM1700-SRN Kablosuz Siren Airfly 700mt Kablosuz IoT Kablosuz Siren
| Kablosuz Çalışma Frekansı | 433 Mhz |
|---|---|
| Verici Gücü | 10dBm |
| Kablosuz Çalışma Mesafesi | Açık Alanda 700m |
| Pil Ömrü | Yaklaşık 1.5 Yıl |
| Çalışma Isısı / Nem | -10℃~55℃, <95% RH |
| Boyutlar | 98mm × 55mm × 26mm, 200g |
| Çalışma Gerilimi | 4 x CR123A Pil |
| Alarm Sesi Seviyesi | 1 Metrede 85dB |
| Dahili Tamper Switch | Var |
| Muhafaza Malzemesi | ABS Plastik |