Bullwark GKS - BLW-201 RP 12li Panel Tipi Geçiş Kontrol Sistemi
| Firmware | Access Control |
|---|---|
| Kasa tipi | Panel Tipi |
| İletişim | Ethernet |
| Okuyucu Kapasitesi | 12 |
| Kapı Kontrol Kapasitesi | 6 Kapı |
| Dijital Giriş Sayısı | 12 |
| Dijital Çıkış Sayısı | 6 |
| RS485 Portu | 1 |
| Gerçek Zaman Saati(Pil Destekli) | Var |
| SD Kart Yuvası | Var |
| LCD Ekran | Var |
| Koruma Sınıfı | IP20 |
| Çalışma Gerilimi | 12 - 24VDC |
| Çalışma akımı | 200mA |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C - 65°C |
| Çalışma Nemi | 10% - 90% |
| Çalışma Rakımı | < 2000m |
| Cihaz Boyutları ( YxGxD) - mm | 91x126x57 |