Bullwark GKS - BLW-212MO Dış Ortam Kart Okuma + Şifreli Geçiş Cihazı
| Kullanıcı Kapasitesi | 2000 |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | DC 12V (+-%10) |
| Çalışma akımı | <60mA |
| Besleme Akımı | 25 +-5mA |
| Çıkış Yükü | Max 3A |
| Alarm Çıkış Yükü | Max 20A |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C ~ +60°C |
| Çalışma Nem Oranı | 10% - 90% RH |
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Ayarlanabilir Röle Gecikmesi | 0 - 99 seconds |