Bulwark Turnike - BLW-150 Vip ( Engelli ) Turnike
Güvenlik : BLW-150 M. SWG elektrik kesildiğinde her iki yönde geçişin serbest olması için kanat açık kalacak şekilde üretilir. Bunun dışında, eğer akü kullanılırsa, elektrik kesintisinde BLW-150 M. SWG, belirli bir süre standart modunda çalışmaya devam eder.
| Çalışma Voltajı | 24V DC (+-%20) |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 30W |
| Gövde Yapısı | Paslanmaz Çelik Gövde |
| Çalışma sıcaklığı | -10º C +50º C |
| Boyutlar | 156 x 256 x 1055 mm |
| Kilitleme | 24V DC (Özel Dişli Selenoid İle) |
| Kontrol | 24V DC (Özel Programlanabilir Kontrol Ünitesi) |
| Yer Bağlantısı | Özel Yer Bağlantı Kaidesi İle Kolay ve Basit Montaj İmkanı |