Bulwark Turnike - BLW-2500DB4 Boyalı 4 Kollu Boy Turnikesi
| Çalışma Voltajı | 24V DC (+-%20) |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 30W |
| Geçiş Engellemesi | 120 Derece Aralıkta Kontrollü Tripod Kollar |
| Tripod Kilitleme | 24V DC Selenoid İle (Panik Durumunda Sistem Enerjisi Kesilerek Her iki Yönde Serbest Geçiş İmkanı) |
| Geçiş Yönü Kontrolü | İki Yönlü Giriş/Çıkış Bağımsız Kontrol |
| Konum Algılama | İki Mikroswitch İle Tripod Pozisyonu Algılama |
| Hareket Kontrolü | Bir Yöne Dönüş Başladığında Ters Yöne Geçiş Engelleme, Yarı Dönüş Gerçekleştikten Sonraki Konuma Varış Yaylı ve Hidrolik Amortisörlü Yapı Sayesinde Otomatik ve Hassas Şekilde Sağlanır |
| Yer Bağlantısı | Özel Yer Bağlantı Kaidesi İle Kolay ve Basit Montaj İmkanı |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ +70°C |
| Göstergeler | Her İki Yöne Işıklı Gösterge |
| Boyutlar | 1422 x 1241 x 2278 mm |
| Ağırlık | 300 - 350 Kg |
| Opsiyonel Aksesuarlar | Uzaktan kumanda ünitesi,buton ünitesi, kart okuyucu , biyometrik okuyucu. |