Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S4 4MP IP 2.8mm H.265 Dome Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/3” 4Megapixel progresive CMOS |
| Kasa Tipi | Dome |
| Kasa Maddesi | Metal |
| Lens | 2.8mm Sabit Lens |
| Çözünürlük | 2688x1520 |
| IR Çalışma Mesafesi | SMD Led ile 30m |
| Led Sayısı | 24 |
| Minimum Aydınlatma | 0.08 lx; f/2.0 (Renkli Mod, 1/3 s, 30IRE) 0.3 lx; f/2.0 (Renkl Mod, 1/30 s, 30IRE) 0 lx; f/2.0 (IR Açık) |
| Day&Night Modu | Mekanik IR-Cut Filtre |
| Shutter Hızı | Auto/Manual, 1/3~1/100000s |
| Starlight Desteği | Yok |
| Görüntü Ayarları | BLC, HLC, 3DNR, AWB, AGC |
| WDR | TrueWDR(120dB) |
| Smart IR | Var |
| Ses Desteği | Yok |
| SD Kart Desteği | Yok |
| Alarm Desteği | Yok |
| Sıkıştırma Teknolojisi | H265, H264, H.265+, H.264+ |
| Video Bitrate | H.265: 12K ~ 8448Kbps H.264: 32K ~ 10240Kbps |
| Frame Oranı | Ana Akış: 4MP (1~20fps) Alt Akış:: D1(1~25fps) |
| Akıllı Anallizler | Sanal Sınır, Yasak Bölge |
| Maks. Kullanıcı Erişimi | Unicast: 10 Multicast: 20 |
| Desteklenen Protokoller | HTTP;HTTPS;TCP;ARP;RTSP;RTP;RTCP;UDP;SMTP; FTP;DHCP;DNS;DDNS;PPPoE;IPV4/V6;QoS;UPnP; NTP;Bonjour;IEEE 802.1X;Multicast;ICMP;IGMP;TLS |
| Direkt Depolama | NAS, Lokal PC |
| Koruma Standartları | IP67 |
| Besleme Gerilimi | DC12V, PoE |
| Akım | Maks: 5.5W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~+60°C |
| Boyut | Φ109.9mm × 81mm |
| Ağırlık | 0.34Kg |