Dahua DH-IPC-HDW2231TP-AS-S2 2MP IP 2.8mm H.265 Dome Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/2.8”2Megapixel progressive CMOS |
| Kasa Tipi | Dome |
| Kasa Maddesi | Metal+Plastik |
| Lens | 2.8mm Sabit Lens |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| IR Çalışma Mesafesi | Array Led ile 30m |
| Led Sayısı | 2 |
| Minimum Aydınlatma | 0.002 Lux @F1.6 |
| Day&Night Modu | Mekanik IR-Cut Filtre |
| Shutter Hızı | Auto/Manual 1/3 s–1/100000 s |
| Starlight Desteği | Var |
| Görüntü Ayarları | BLC, HLC, 3DNR, AWB, AGC |
| WDR | TrueWDR(120dB) |
| Smart IR | Var |
| Ses Desteği | Dahili Mikrafon |
| Ses Sıkıştırma | G.711A; G.711Mu; G.726; AAC |
| SD Kart Desteği | Var(256GB) |
| Alarm Desteği | Yok |
| ePOE Desteği | Yok |
| Sıkıştırma Teknolojisi | H.265+ H.264+ |
| Video Bitrate | H.264: 32 Kbps–6144 Kbps H.265: 12 Kbps–6144 Kbps |
| Frame Oranı | Ana Akış: 1920 × 1080 (1 fps-25/30 fps) Alt Akış: 704 × 576 (1 fps-25 fps) 704 × 480 (1 fps-30 fps) |
| Akıllı Analizler | Sanal Sınır, Yasak Bölge |
| Maks. Kullanıcı Erişimi | Unicast: 10 Multicast: 20 |
| Desteklenen Protokoller | HTTP; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; RTCP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPv4/v6; QoS; UPnP; NTP; RTMP; Multicast; HTTPS; SFTP; 802.1x; ICMP; IGMP |
| Direkt Depolama | Dahua Cloud; FTP; NFS |
| Koruma Standartları | IP67 |
| Besleme Gerilimi | DC12V, PoE |
| Akım | Maks: 6.5W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +60°C |
| Boyut | 100.9 mm × Φ109.9 mm |
| Ağırlık | 0.39 kg |