Dahua DH-IPC-HFW4231EP-S-S4 2MP IP 3.6mm Sabit Lens H.265+ Starlight Bullet Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/2,8” Progressive Starvis CMOS Sensör |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Kasa Maddesi | Metal |
| Lens | 3.6mm Sabit Lens |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| IR Çalışma Mesafesi | Array Led ile 40m |
| Led Sayısı | 2 |
| Day&Night Modu | Mekanik IR-Cut Filtre |
| Starlight Desteği | Var |
| Görüntü Ayarları | BLC, HLC, 3DNR, AWB, AGC |
| WDR | TrueWDR(120dB) |
| Smart IR | Var |
| Ses Desteği | Yok |
| SD Kart Desteği | Var(128GB) |
| Alarm Desteği | Yok |
| Sıkıştırma Teknolojisi | H.265+ H.264+ |
| Video Bitrate | H.265: 14K ~ 5632Kbps H.264: 24K ~ 9472Kbps |
| Frame Oranı | Ana Akış: 1080P(1~25/30fps) Alt Akış: D1(1~25/30fps) |
| Maks. Kullanıcı Erişimi | Unicast: 10 Multicast: 20 |
| Akıllı Analizler | Sanal Sınır, Yasak Bölge, Yabancı Nesne, Kayıp Nesne, Yüz Algılama |
| Koruma Standartları | IP67 |
| Besleme Gerilimi | DC12V, PoE |
| Akım | Maks: Maks: 6W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C~+60°C |
| Boyut | 180x70x70mm |
| Ağırlık | 0.41kg |