Dahua DH-SD49225T-HN 2 MP H.265+ 25x Starlight Speed Dome Kamera (100m IR)
| Görüntü Sensörü | 1/2.8” STARVIS™ CMOS |
| Kasa Tipi | Speed Dome |
| Kasa Maddesi | Metal |
| Lens | 4.8mm~120mm |
| Optik Zoom | 25x |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| IR Çalışma Mesafesi | Array Led ile 100m |
| Led Sayısı | 6 |
| Day&Night Modu | Mekanik IR-Cut Filtre |
| Starlight Desteği | Var |
| Görüntü Ayarları | BLC, HLC, 3DNR, AWB, AGC |
| WDR | True WDR(120dB) |
| Smart IR | Var |
| Ses Desteği | 1Giriş/1Çıkış |
| SD Kart Desteği | Var(128GB) |
| Alarm Desteği | 2 Giriş / 1 Çıkış |
| ePOE Desteği | Var |
| Sıkıştırma Teknolojisi | H.265+ H.264+ |
| Video Bitrate | H.265/H.264: 448K ~ 8192Kbps |
| Frame Oranı | Ana Akış: 1080P/720P(1 ~ 25/30fps) Alt Akış: D1/CIF(1 ~ 25/30fps) |
| Akıllı Analizler | Sanal Sınır, Yasak Bölge, Terk Edilmiş Nesne, Kayıp Nesne |
| Maks. Kullanıcı Erişimi | Unicast: 10 Multicast: 20 |
| Direkt Depolama | Lokal PC |
| Koruma Standartları | IP66 |
| Besleme Gerilimi | DC 12V/3A, PoE+ |
| Akım | Maks. 22W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 70°C |
| Boyut | Φ160 x 29mm |
| Ağırlık | 0.33Kg |