Dahua IPC-CB1C20-0360B 2MP IP 3.6mm H.265+ Bullet Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/2,7” Progressive CMOS Sensör |
| Kasa Tipi | Bullet |
| Kasa Maddesi | Metal+Plastik |
| Lens | 3.6mm Sabit Lens |
| Çözünürlük | 1920x1080 |
| IR Çalışma Mesafesi | Array Led ile 30m |
| Led Sayısı | 1 |
| Day&Night Modu | Mekanik IR-Cut Filtre |
| Starlight Desteği | Yok |
| Görüntü Ayarları | BLC, HLC, 3DNR, AWB, AGC |
| WDR | DWDR |
| Smart IR | Var |
| Ses Desteği | Yok |
| SD Kart Desteği | Yok |
| Alarm Desteği | Yok |
| ePOE Desteği | Yok |
| Sıkıştırma Teknolojisi | H.265+ H.264+ |
| Video Bitrate | H.265: 12K ~ 6400Kbps H.264: 32K ~ 8192Kbps |
| Frame Oranı | Ana Akış: 1080P(1~25/30fps) Alt Akış: D1(1~25/30fps) |
| Akıllı Analizler | - |
| Maks. Kullanıcı Erişimi | Unicast: 10 Multicast: 20 |
| Direkt Depolama | Lokal PC |
| Koruma Standartları | IP67 |
| Besleme Gerilimi | DC12V, PoE |
| Akım | Maks: 4.2W |
| Çalışma Sıcaklığı | -30°C ile +60°C |
| Boyut | ¢70x162.6mm |
| Ağırlık | 0.22kg |