DH-HAC-HDW1200RP Dahua 2MP 3in1 2.8mm Sabit Lens 20m Eyeball Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/2.7” Progressive Scan CMOS |
| Lens | 2.8mm Sabit Lens / Görüş Açısı: 103° |
| Gece Görüş | 20mt (SMD Led) |
| Çözünürlük | 1920(H)x1080(V), 2MP@25fps/30fps |
| Sinyal Türü | HDCVI |
| Sinyal Sistemi | NTSC/PAL |
| Shutter Hızı | Otomatik/Manual/ 1/25-1/10000sec |
| Minimum Aydınlatma | 0.02Lux/F1.85, 30IRE, 0Lux IR Açık |
| S/N Oranı | >65dB |
| Video Çıkışı | HDCVI, AHD, TVI, SD |
| Video Ayarları | DWDR, BLC, HLC, AGC, 2D DNR, AWB |
| Day&Night Modu | Renkli / S&B / Otomatik / Harici |
| Menü Kontrolü | UTC ile kontrol, OSD kumanda |
| Koruma Sınıfı | Indoor |
| Enerji Girişi / Güç Tüketimi | 12Vdc – 3.2W |
| Ölçüler / Ağırlık | 69mm x Φ85.4mm / 0.11kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +60°C / Bağıl nem oranı %95 veya daha az |