DH-IPC-EW4431P-ASW Dahua 4 Megapiksel Full HD Vandalproof Fisheye Kamera - Sesli ve Wifi
| Görüntü Sensörü | 1/3” 4Megapixel progressif Scan CMOS |
| Kasa Tipi | Fisheye |
| Kasa Maddesi | Metal+Plastik |
| Lens | 1.6mm Sabit Lens |
| Çözünürlük | 2688x1520 |
| IR Çalışma Mesafesi | SMD Led ile 15m |
| Led Sayısı | 3 |
| Minimum Aydınlatma | 0.01Lux (Renkli, 1 / 3s, 30IRE), 0.1Lux (Renkli, 1 / 30’lar, 30IRE) 0Lux (IR) |
| Day&Night Modu | Mekanik IR-Cut Filtre |
| Shutter Hızı | Auto/Manual, 1/3~1/100000s |
| Starlight Desteği | Yok |
| Görüntü Ayarları | BLC, HLC, 3DNR, AWB, AGC |
| WDR | TrueWDR(120dB) |
| Smart IR | Yok |
| Ses Desteği | 1Giriş/1Çıkış + Dahili Mikrafon |
| Ses Sıkıştırma | G.711a;G.711Mu;G.726;ACC |
| SD Kart Desteği | Var(128GB) |
| Alarm Desteği | 1Giriş/1Çıkış |
| Sıkıştırma Teknolojisi | H265, H264, H.265+, H.264+ |
| Frame Oranı | Ana Akış (1280 × 720 25fps), Alt Akış (704×576 @ 5fps), Üçüncü Akış(1280×720@25fps) |
| Desteklenen Protokoller | HTTP;TCP;ARP;RTSP;RTP;UDP;RTCP;SMTP;FTP;DHCP;DNS;DDNS;PPPOE;IPv4/v6;SNMP;QoS;UPnP;NTP |
| Direkt Depolama | NAS, Lokal PC |
| Besleme Gerilimi | DC12V, PoE |
| Akım | Maks: 10W |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~+50°C |
| Boyut | Φ126*37.7 |
| Ağırlık | 0.5Kg |