Panasonic - BL-VT164WE 1 MP IP Pan-Tilt Wireless Ev Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/4" CMOS Görüntü Sensörü |
|---|---|
| Lens | 3.6mm Megapiksel Sabit Lens |
| Görüş Açısı | Yatay: 57° / Dikey: 34° |
| Digital Zoom | 8x (HD), 12x (VGA) |
| Işık Hassasiyeti | Renkli: 0.9Lux, Siyah/Beyaz: 0.6Lux |
| Day&Night Modu | Dijital Day&Night |
| Shutter Hızı | 1/30 - 1/10.000 ms |
| Video Sıkıştırma | H.264 / JPEG |
| Çözünürlük | 1280 x 720 (HD 720) |
| Frame Rate | 30fps @1280 x 720 |
| Video Bitrate | Frame rate Kontrol / Bant genişliği kontrolü / CBR / VBR |
| Video Akışı | Eşzamanlı H.264, Kontrol edilebilir frame hızı ve bant genişliği |
| Kablosuz | Evet 802.11b/g/n |
| Kablosuz Çalışma Frekansı | 2.412GHz - 2.472GHz |
| Preset | 64 Pozisyon |
| Pan | - 41° ~ 41° |
| Pan Hızı | 0.5°~50°/s |
| Tilt | –32° ~ 10° |
| Tilt Hızı | 0.5°~50°/s |
| Görüntü Ayarları | Parlaklık, Kontrast, Doygunluk, Keskinlik, AWB, AGC, AES, 3DNR, saat, tarih, text |
| Hareket Algılama | Açık / Kapalı |
| Gizli Maskeleme | Açık / Kapalı (2 Bölge) |
| Ses Yayını | Çift Yönlü(Dahili Mikrofon ve Hoparlör) |
| Ses Sıkıştırma | G.726 (ADPCM) 32kbps/16kbps, G.711 64kbps |
| Güvenlik | Parola korumalı çok seviyeli kullanıcı erişimi, HTTPS şifreleme, WEP 64/128 bit, WPA/WPA2-PSK |
| Desteklenen Protokoller | TCP/IP, UDP/IP, HTTP, RTP, FTP, SMTP, DNS, NTP, SNMP, RTSP, RTP/RTCP, DHCP, MLD, HTTPS, DDNS, UPnP, IGMP, ICMP, ARP |
| Kullanıcılar | 14 Eşzamanlı Kullanıcı, Multicast ile Sınırsız |
| Alarm Giriş/Çıkış | 3 Giriş / 1 Çıkış |
| Alarm & Olay Yönetimi | Giriş: Alarm Girişi, Hareket Algılama, PIR Sensör / Çıkış: E-posta bildirimi, Alarm çıkışının tetiklenmesi, FTP ye resim gönderme, Web üzerinde gösterim |
| Bağlantılar | RJ- 45 Ethernet 10/100 Base-T, 3 Alarm Giriş/1 Alarm Çıkış, DC Güç Bağlantısı |
| internet browser | Internet Explorer 6.0 ve üzeri |
| İşletim Sistemi | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP Professional SP3 |
| Güç | 9V DC |
| Güç Tüketimi | Max 4.8W |
| İşletim Sıcaklığı | 0°C ~ 40°C |
| Ağırlık | 230g |
| Sertifikalar | CE (EN60065, EN55022 ClassB, EN55024) |