Panasonic - WV-SW174WE 1.3 MP IP Dış Ortam Wireless Pan-Tilt Güvenlik Kamerası
| Görüntü Sensörü | 1/4" MOS Görüntü Sensörü |
|---|---|
| Lens | 1.95mm Sabit Lens |
| Görüş Açısı | Yatay: 85° / Dikey: 68° |
| Digital Zoom | 8x (HD), 16x (VGA) |
| Işık Hassasiyeti | Renkli: 0.6Lux, Siyah/Beyaz: 0.5Lux |
| Day&Night Modu | Dijital Day&Night |
| Shutter Hızı | 1/30 - 1/10.000 ms |
| Video Sıkıştırma | H.264 / JPEG |
| Çözünürlük | 1.3Megapiksel |
| Frame Rate | 30fps @1280x960 |
| Video Bitrate | Frame rate Kontrol / Bant genişliği kontrolü / CBR / VBR |
| Video Akışı | Eşzamanlı H.264, Kontrol edilebilir frame hızı ve bant genişliği |
| Kablosuz | Evet 802.11b/g/n |
| Kablosuz Çalışma Frekansı | 2.412GHz - 2.472GHz |
| Preset | 64 Pozisyon |
| Pan | - 47.5° ~ 47.5° |
| Pan Hızı | 5°~80°/s |
| Tilt | –45° ~ 10° |
| Tilt Hızı | 5°~80°/s |
| Yüz Algılama | Açık / Kapalı |
| Görüntü Ayarları | Parlaklık, Kontrast, Doygunluk, Keskinlik, AWB, AGC, AES, 3DNR, saat, tarih, text |
| Hareket Algılama | Açık / Kapalı (4 Bölge) |
| Gizli Maskeleme | Açık / Kapalı (2 Bölge) |
| Ses Yayını | Çift Yönlü Ses, 1 Ses Giriş / 1 Ses Çıkış |
| Ses Sıkıştırma | G.726 (ADPCM) 32kbps/16kbps, G.711 64kbps |
| Güvenlik | Parola korumalı çok seviyeli kullanıcı erişimi, HTTPS şifreleme, WEP 64/128 bit, WPA/WPA2-PSK |
| Desteklenen Protokoller | TCP/IP, UDP/IP, HTTP, RTP, FTP, SMTP, DNS, NTP, SNMP, RTSP, RTP/RTCP, DHCP, MLD, HTTPS, DDNS, UPnP, IGMP, ICMP, ARP |
| Kullanıcılar | 14 Eşzamanlı Kullanıcı, Multicast ile Sınırsız |
| Alarm Giriş/Çıkış | 3 Giriş / 2 Çıkış |
| Alarm & Olay Yönetimi | Giriş: Hareket Algılama, Alarm Girişi Çıkış: SD Karta Kayıt, E-Posta Bildirimi, Web Arayüzünde Gösterge, FTP ye Resim Gönderme, Alarm Çıkışını Tetikleme |
| Bağlantılar | DC 12V Besleme Girişi, 3 Alarm Giriş/2 Alarm Çıkı, 1 Ses Giriş/1 Ses Çıkış, SD Kart Girişi, RJ-45 Network Girişi, RCA Analog Çıkışı |
| internet browser | Internet Explorer 6.0 ve üzeri |
| İşletim Sistemi | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP Professional SP3 |
| Güç | DC 12V |
| İşletim Sıcaklığı | -20°C ~ +50°C |
| Ağırlık | 370g |
| Kasa Yapısı | ABS Gümüş Renk Kasa |
| Sertifikalar | CE, IEC60950-1 (EN55022 ClassB, EN55024) |